Inflacja, pandemia czy polityka fiskalna ? A może po prostu chęć zmiany stylu życia. Do sprzedaży swojej firmy może nas determinować wile czynników. Niezależnie od powodów, często się okazuję, że sprzedaż firmy w odpowiednim momencie i w odpowiedni sposób to bardzo dobry interes. 

interes.pl to serwis ogłoszeniowy dla świata biznesu choć wiele osób fizycznych niezwiązanych z biznesem również znajdzie tutaj miejsce dla ogłaszania jak i przeglądania ofert. Aby dodać ogłoszenie dzielni nas tylko kilka kroków - sprawdź jak to zrobić!

Od 6 listopada br. można korzystać z elektronicznych licytacji komorniczych nieruchomości. Nowoczesne rozwiązanie cieszy się dużym zainteresowaniem. Świadczy o tym rosnąca liczba zgłoszeń nieruchomości do przetargów na portalu elicytacje.komornik.pl. Licytacje online znacznie przyspieszają egzekucję z nieruchomości, wykluczają zmowy między licytantami i zapewniają transparentność postępowania oraz bezpieczeństwo jego uczestników.

Jak przedstawia Prawo.pl - nawet 90 proc. Polaków słyszało o wyprzedażach z okazji tzw. „Black Friday”, dlatego jutro sklepy stacjonarne i internetowe mogą spodziewać się, jak co roku, prawdziwego oblężenia. Warto jednak zachować konsumencką czujność, gdyż wiele promocji ma tylko iluzoryczny charakter i może mocno nadwyrężyć naszą kieszeń.