W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku tworzymy największy w Polsce serwis ogłoszeniowy dla świata biznesu. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnej przestrzeni dla inwestorów, prezentacji i wymiany usług, networkingu oraz handlu towarami i sprzedaży B2B. Chcemy komunikować ludzi, którzy robią interesy.

 

Interes.pl to miejsce, którego w polskiej przestrzeni internetowej z pewnością brakowało. Jeśli chcemy jako osoba fizyczna wystawić na sprzedaż telefon to na myśl na pewno przychodzą nam minimum dwa wiodące serwisy ogłoszeniowe w Polsce.

Oczywiście tyczy się to również przedsiębiorców jeżeli sprzedajemy kubki z nadrukiem lub na przykład towary importowane z Chin to prawdopodobnie zostaną one wystawione na w/w portalach. A co w wypadku kiedy będziemy chcieli wystawić na sprzedaż udziały lub akcje swojej spółki albo znaleźć za pomocą ogłoszenia konsorcjanta do spełnienia warunków przetargu ? Czy aby na pewno znane serwisy ogłoszeniowe będą do tego odpowiednie ?

Podobnych pytań nasunęło się nam tak dużo, że powstał w głowach twórców pomysł na stworzenie takiej przestrzeni w internecie, która będzie odpowiadać rynkowym potrzebom.

 

Uważamy, że naszą największą przewagą konkurencyjną jest determinacja do tworzenia narzędzia biznesowego, którego nam jako twórcom na rynku brakowało.