Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze usługi były realizowane w oparciu o standardy najwyższej jakości, a korzystanie z nich było proste, efektywne i bezproblemowe. Zdajemy sobie jednak sprawę, że zawsze mogą pojawić się różne wady, problemy czy po prostu zwykłe pytania. 

 

Dlatego w celu najszybszego nawiązania kontaktu z naszym działem pomocy prosimy o kontakt za pośrednictwem wiadomości email pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W innych sprawach nasze dane kontaktowe można znaleźć w zakładce Kontakt

 

Mamy nadzieję, że nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania okażą się pomocne.

 

Nie, rejestracja jest darmowa. Każdy Użytkownik może bezpłatnie założyć Konto i korzystać z jego funkcjonalności.
Posiadamy w naszej ofercie ogłoszenia darmowe, które mają ograniczone funkcje oraz płatne z pełnym dostępem do funkcji w naszym serwisie. Tutaj można sprawdzić cennik.
Tak w poszczególnych kategoriach jak i na stronie głównej istnieje wiele opcji dodatkowej promocji Twojej oferty. Szczegóły można sprawdzić w zakładce cennik.
Bezpłatne ogłoszenia mają określony czas emisji na 27 dni (ten okres można odpłatnie przedłużyć) natomiast ogłoszenia płatne w formie subskrypcji wyświetlane są nieprzerwanie do momentu anulowania przez Użytkownika emisji Ogłoszenia.
W podstawowych pakietach można wystawić jedno ogłoszenie. Oferujemy również pakiety wielu ogłoszeń, które znajdziesz w zakładce cennik
Subskrypcja to nic innego jak płatność cykliczna za pomocą podpiętej karty debetowej czy kredytowej, z której można zrezygnować w dowolnym momencie. Subskrypcje od abonamentu odróżnia brak konsekwencji formalno–prawnych po zaprzestaniu w dowolnej chwili korzystania z usługi lub zakupu produktu. W tym modelu opłata za usługę czy produkt jest automatycznie pobierana z konta użytkownika na którą wyraża on jednorazowo zgodę i może być anulowana w każdym momencie bez konsekwencji.
W naszym serwisie płatności dokonywane są za pośrednictwem rozpoznawalnego w Polsce i na świecie oraz reprezentującego najwyższe standardy bezpieczeństwa sytemu PayU. Za płatne usługi w interes.pl transakcji można dokonać używając zwykłago przelewu lub poprzez podpięcie karty debetowej, kredytowej. Pamiętaj, że dla najbardziej opłacalnych płatności cyklicznych (subskrypcji) transakcji można dokonać jedynie poprzez podpięcie karty debetowej lub kredytowej. 
Tak, za każdą płatność w serwisie od razu po zaksięgowaniu na naszym koncie płatności, faktura VAT automatycznie zostanie wystawiona i wysłana za pomocą wiadomości email. Pamiętaj o tym, że faktura zostanie wystawiona na firmę lub osobę fizyczną w zależności od tego jakie dane zostaną zamieszczone przy rejestracji Konta. 
Tak istnieje taka możliwość. Dla takiego rozwiązania potrzeba uzupełnić dane firmy w ustawieniach Konta. Pamiętaj jednak, że aby zaksięgować fakturę kosztową musisz opłacić usługę z konta firmowego za pomocą karty debetowej, kredytowej lub zwykłego przelewu.
Nie, w naszym serwisie pobieramy opłaty zawsze z góry. Faktury, które wystawiamy i wysyłamy służą tylko jako fiskalne potwierdzenie płatności i dokument kosztowy do zaksięgowania dla firm korzystających z naszych usług.
Nie, w serwisie interes.pl nie ma aukcji. Wszystkie oferty są wystawiane w modelu ogłoszeniowym. Aby kupić lub nawiązać współpracę, musisz skontaktować się z ogłoszeniodawcą za pośrednictwem naszego komunikatora, wiadomości email lub numeru telefonu oraz ustalić osobiście warunki zapłaty oraz sposób przekazania lub realizacji przedmiotu ogłoszenia.
Nie, serwis interes.pl nie pośredniczy w transakcji. Użytkownicy indywidualnie ustalają między sobą warunki transakcji, z pominięciem naszego serwisu.
Tak, ale tylko w zakresie związanym z obowiązkami Użytkownika przy dodawaniu ofert wynikających z regulaminu serwisu, które znajdziesz zakładce regulamin. Poza tym zakresem nie możemy poręczyć za treść ogłoszenia.
Kliknij w ten link i postępuj zgodnie ze wskazówkami pokazującymi się na ekranie.
Wejdź w zakładkę Konto i w polu Ustawienia Konta zmień swoje dane. Potwierdź operację przyciskiem i zapisz.
Tak, Konto można usunąć w każdym momencie. W zakładce Konto skorzystaj z opcji usuń Konto.
Oprócz zamieszczania ogłoszeń oferujemy także opcję reklamy na naszej stronie. 
Ogłoszenie pojawi się od razu po dodaniu, a w wypadku ogłoszeń płatnych od razu po zaksięgowaniu wpłaty.