interes.pl to serwis ogłoszeniowy dla świata biznesu choć wiele osób fizycznych niezwiązanych z biznesem również znajdzie tutaj miejsce dla ogłaszania jak i przeglądania ofert. Aby dodać ogłoszenie dzielni nas tylko kilka kroków - sprawdź jak to zrobić!

 

REJESTRACJA

Na początku zacznijmy od najważniejszej sprawy. Żeby móc dodawać ogłoszenia w naszym serwisie trzeba zarejestrować swoje konto. Jeśli nie chcesz dodawać ogłoszeń, a zależy Ci tylko na ich przeglądaniu to pamiętaj, że dostęp do wszystkich funkcji (np. dokładna lokalizacja oferty czy dostęp do wysyłania wiadomości) jest dostępny tylko do zarejestrowanych Użytkowników.

Rejestracja krok po kroku:

1. Kliknij w przycisk "Rejestracja", który mieści się w prawym górnym rogu strony głównej. 

2. Przejdź do wypełnienia formularza. Uzupełnij wszystkie wymagane pola.

3. Załącz zdjęcie profilowe (swoje lub reprezentowanego podmiotu - opcjonalnie).

4. Zaznacz wymagane zgody.

5. Zapisz dane.

6. Na podany przez Ciebie adres email przyjdzie kod aktywacyjny. Wpisz swój kod zgodnie z instrukcjami podanymi w wiadomości email.

7. Gotowe 

* Wyjątkiem jest logowanie przez serwisy społecznościowe (Linkedln, Facebook, Google). Takie rozwiązanie nie wymaga rejestracji. Jeśli chcesz logować się do naszego serwisu za pośrednictwem Twojego konta społecznościowego od razu przejdź do zakładki "Zaloguj się" w prawym górnym roku strony głównej i kliknij w interesujący Cię serwis społecznościowy. 

 

LOGOWANIE

Skoro znasz już zasady rejestracji i logowania społecznościowego do pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu pozostaje Ci tylko zalogować się do swojego konta. 

Logowanie krok po kroku:

1. Kliknij w przycisk "Zaloguj się", który mieści się w prawym górnym rogu strony głównej. 

2. Wpisz swój login i hasło i kliknij "Zaloguj" lub skorzystaj z logowania za pośrednictwem swojego konta społecznościowego (Linkedln, Facebook, Google).

3. Gotowe

 

WYBIERZ BEZPŁATNĄ LUB PŁATNĄ FORMĘ OGŁOSZENIA 

W serwisie ogłoszeń biznesowych interes.pl można dodawać zarówno darmowe jak i płatne ogłoszenia.

Te pierwsze mają ograniczone funkcje - to znaczy możliwość zamieszczenia tylko jednego zdjęcia, 200 znaków ze spacjami w opisie oraz czas emisji wynoszący 21 dni (ogłoszenie darmowe można co okres emisji bezpłatnie przedłużać). 

Bezpłatne ogłoszenia można zamienić na płatne rozbudowując ich funkcje. Możesz dokupić wiekszą ilość znaków, zdjęć oraz czas emisji płacąc tylko za tyle ile potrzebujesz. Taką formę ogłoszenia można co okres emisji płatnie przedłużać. Za rozbudowanie ogłoszenia można zapłacić kartą, blikiem lub tradycyjnym przelewem korzystając z bramki szybkiej płatności naszego operatora PayU. 

Ceny za rozbudowanie konkretnych funkcji znajdziesz w zakładce Cennik.

Najbardziej opłacalną metodą dodawania ogłoszeń jest posiadanie Subskrypcji na wystawianie ogłoszenia lub wielu ogłoszeń. Dzięki podpięciu karty debetowej lub kredytowej opłata subskrypcyjna za możliwość wystawiania ogłoszeń jest pobierana automatycznie co miesiąc lub w przypadku subskrypcji rocznej co rok. Z subskrypcji można zrezygnować w każdym momencie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy pamiętać o kłopotliwym odnawianiu ogłoszeń. 

Wystawianie ogłoszeń dla posiadaczy subskrypcji jest również najbardziej opłacalne ze względu na wszystkie funkcjonalności ogłoszenia, które są w pakiecie. Nieograniczona ilość znaków w opisie oraz aż 30 zdjęć do zamieszczenia i specjalne promocje na promowanie ogłoszeń.

Jeśli interesuje Cię najkorzystniejsza opcja na dodawanie ogłoszeń sprawdź zakładkę Plany subskrypcyjne.

 

DODAWANIE OGŁOSZENIA

Po dokonaniu procesu rejestracji, logowania oraz wyboru opcji emisji ogłoszenia czas na zamieszczenie samej oferty.

Dodawanie ogłoszenia krok po kroku:

1. Po zalogowaniu do serwisu wchodzimy w zakładkę "Dodaj ogłoszenie".

2. Wybierz kategorię i podkategorię ogłoszenia.

3. Wpisz jak najwięcej parametrów oferty.

4. Wpisz lub zaznacz dokładną lokalizację przedmiotu oferty.

5. Dodaj dokładny opis oferty.

6. Dodaj zdjęcia do swojej oferty.

7. Koniecznie podaj cenę za przedmiot oferty.

8. Gotowe

* Pamiętaj, że możesz dodatkowo promować swoje ogłoszenie co może poprawić jego efektywność

 

PROMOWANIE OGŁOSZEŃ 

Pamiętaj, że możesz zwiększyć efektywność swojej oferty wykupując różnego rodzaju promocje (np. wyświetlanie Twojego ogłoszenia na stronie głównej serwisu przez konkretną ilość dni). Promocje ogłoszenia możesz wybrać przy jego dodawaniu lub pózniej korzystając z zakładki "Moje ogłoszenia" i opcji "Edytuj".

Promowanie ogłoszenia krok po kroku:

1. Wybierz jedną z opcji promowania ogłoszenia, która według Ciebie przyniesie najlepszy efekt.

2. Wybierz konkretną ilość dni na promocję ogłoszenia.

3. Kliknij w przycisk "Zapisz"

4. Opłać promocję korzystając z płatności kartą, blikiem lub zwykłym przelewem.

5. Gotowe

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak robić interesy za pośrednictwem naszego serwisu, przejdź do zakładki Dla sprzedających.