Pamiętaj serwis interes.pl jest serwisem ogłoszeniowym co oznacza, że realizuje usługi zamieszczania ofert natomiast płatność za wystawioną ofertę odbywa się bezpośrednio pomiędzy Kupującym, a Sprzedającym na zasadach określonych pomiędzy nimi.

 

Kupujemy oczami dlatego zadbaj o to, żeby twoja oferta posiadała dużo zdjęć dobrej jakości lub przygotuj specjalną grafikę. Pamiętaj, że przeglądający oferty zwracają na zdjęcia największą uwagę i zależy im na dużej ilości szczegółów. Poświęć chwilę aby wybrać najlepsze zdjęcie ze wszystkich i ustaw je jako pierwsze, które będzie się wyświetlało użytkownikom serwisu w pierwszej kolejności.

 

Tytuł sprzedaje to wniosek do którego sprzedawcy doszli już bardo dawno temu. Dlatego podczas wystawiania oferty poświęć więcej czasu i ustal kreatywny tytuł, który przyciągnie uwagę użytkowników serwisu. Pamiętaj, że masz ograniczoną liczbę znaków dlatego zmieść w niej najważniejsze i chwytliwe hasło.

 

Cena ma znaczenie dlatego nie wzbraniaj się przed jej zamieszczeniem. Kupujący chcą znać cenę za zamieszczoną ofertę i nie lubią być wprowadzani w błąd. 

 

Opis oferty to klucz do udanej transakcji. Jeśli kogoś zainteresowała oferta i chce uzyskać więcej informacji to już połowa sukcesu. Pamiętaj, aby opisać ofertę w atrakcyjny sposób, zgodnie z prawdą i jednocześnie podać jak najwięcej szczegółów.

 

Wyróżnij się nie tylko dobrym tytułem i zdjęciami. Pamiętaj, że jeśli chcesz zwiększyć skuteczność oferty duży wpływ na efektywność ogłoszenia będzie mieć skorzystanie z naszych opcji wyróżnień. Za stosunkowo niewielką kwotę możesz znacznie zwiększyć zasięg swojego ogłoszenia. 

 

To nic nie kosztuje, a może pomóc. Chodzi o prostą rzecz. Każdy ma grupę znajomych, którzy mogą zwiększyć zasięg dotarcia Twojej oferty. Jeśli masz konto na popularnych serwisach społecznościowych to wklej tam link o swojej oferty z prośbą o udostępnienie.  

 

Jak robić interesy to tylko z głową. Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.